Spotkania adaptacyjne Żabek

W czerwcu oraz sierpniu odbyły się spotkania adaptacyjne w grupie Żabek. Dzieci zostały przywitane w podwórkowym teatrzyku przez swoje Panie: Panią Asię i Panią Wioletkę. Każdy otrzymał plakietkę ze swoim imieniem, oraz przywitał się z maskotką grupy- Żabką. Dzieci wraz z rodzicami zwiedziły przedszkole, poznały swoją salę oraz zabawki. Kolejne spotkanie adaptacyjne odbyło się na placu zabaw.Piękna pogoda pozwoliła nam na świetną zabawę. Malowaliśmy na folii, przechodziliśmy przez tunel i korzystaliśmy ze wszystkich dostępnych sprzętów. Ostatnie spotkanie miało miejscu w sierpniu. W tym dniu dzieci poznały swoje miejsce w szatni, oraz swój znaczek w łazience. Bawiliśmy się chustą animacyjną oraz wykonywaliśmy pracę plastyczną.  Dzięki zabawie i przyjemnej atmosferze Żabki przekonały się, że w przedszkolu jest super! Życzymy naszym małym przedszkolakom samych przyjemnych chwil.

Data dodania: 2019-09-15 13:31:33
Data edycji: 2019-09-30 18:29:52