Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2020/2021 :)

Kochane Przedszkolaki, Drodzy Rodzice!

Witamy Was serdecznie w Nowym Roku Szkolnym 2020/2021!

Cieszymy się, że spędzimy razem kolejny, wspaniały rok! Pełen śmiechu, zabawy, nauki i radości!

Mamy nadzieję, że tęskniliście za nami tak samo jak my za Wami. Nie możemy się doczekać, aż przekroczycie ponownie próg ,,Niezapominajki''.

Szczególnie ciepło witamy Nowe Przedszkolaki, którym życzymy udanej adaptacji:)

Wszystkich Przedszkolakom życzymy wielu miłych chwil w naszej placówce:) Rodziców zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z zasadami funkcjonowania przedszkola od 1 września 2020 r.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne

oraz Pracownicy Przedszkola ,,Niezapominajka''