Przegląd Misiowej Piosenki oraz konkurs plastyczny

26 listopada w  Przedszkolu Niepublicznym nr 5 "Misiowe Przedszkole" odbył się Przegląd Piosenki Misiowej. Reprezentantką naszego przedszkola była Ola z grupy "Motylków", która pięknie zaśpiewała piosenkę: "Mały miś". Tego samego dnia odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie plastycznym: "Mój wymarzony miś". Z naszego przedszkola troje dzieci  z pomocą rodziców wykonało prace palstyczne, które można było podziwiać na wystawie w "Misiowym Przedszkolu". Miś z wacików należał do Antka z "Motylków", Miś z kaszy to dzieło Milenki z "Pszczółek", a duży, radosny miś z kulek papierowych to praca Lenki z "Pszczółek". Serdecznie gratulujemy wokalistce Oli oraz Antkowi, Milence i Lence. BRAWO!

Data dodania: 2019-11-27 19:05:56
Data edycji: 2019-12-05 18:11:37