Wyniki konkursów i rozdanie nagród-info

Drodzy Rodzice

W Poniedziałek 1 czerwca oraz 2 czerwca planowane jest rozdanie nagród za udział dzieci w konkursach online. Odbędą się one w przedszkolnym amfiteatrze w przypadku ładnej pogody. Jeśli aura będzie niesprzyjająca, rozdanie odbędzie się w innym terminie, który podamy na stronie do Państwa wiadomości.

1 czerwca o godzinie 10.00 w amfiteatrze zostaną rozdane nagrody za udział w konkursie "O zdrowie dbamy, wirusowi się nie damy"- zapraszamy na tę godzinę dzieci, które wzięły udział w tym konkursie.

o godzinie 11.00 zostaną wręczone nagrody za udział w konkursie "Niezapomianajka"

o godzinie 12.00- zostaną wręczone nagrody za udział w konkursie "Kapelusz Pani Wiosny"

Zapraszamy te dzieci na poniedziałek na wyznaczone godziny

We wtorek 2 czerwca o godzinie 11.00 zostaną wręczone nagrody dla dzieci , które wzięły udział w konkursie na ozdobę wielkanocną.

Do zobaczenia!

Data dodania: 2020-05-26 12:30:33