FESTYN RODZINNY

8 czerwca wszyscy rodzice naszych przedszkolaków zostali zaproszeni na Festyn Rodzinny z okazji Święta Mamy i Taty. Pierwsza część festynu była wędrówką po krajach Unii Europjeskiej podczas której dzieci przedstawiły tańce, piosenki, zabawy pochodzące z różnych krajów. Następnie pani dyrektor poprowadziła wszystkich do ogrodu przedszkolnego, gdzie powitaliśmy pracowników firmy Schenker, która w tym dniu ralizowała z nami projekt: "Zielony czas pomagania". Rodziny naszych przedszkolaków oraz nasi zaproszeni goście uczestniczyli w licznych zabawach muzycznych, oglądali pokazy judo, uczycil sie tańczyć z panem Andrzejem i próbowali swoich sił podczas przeciągania liny.  Dzieci mogły korzystać w tym dniu z kącików przygotowanych w ogrodzie. Mamy nadzieję, że wszycy wrócili do domu w doskonałym humorze, a pracownikom firmy Schenker dziękujemy za wspaniale spędzony czas!

Data dodania: 2019-06-17 10:11:49
Data edycji: 2019-06-17 20:45:00