ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020

1 lutego nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w imprezie sportowej - Orlen Przedszkoliada Tour 2020. "Niezapominajkę" reprezentowała drużyna złożona z dzieci ze wszystkich naszych czterech grup. Miłosz, Marcel, Weronika, Karolinka, Kacper, Antoś K., Tomek, Szymek, Antoś D., Maciek, Ola, Kuba, Antoś B., Lubiś, Milenka, Kornelka, Filip, Dominik, Ignaś, Franek, Leon, PIotrek, Mikołaj, Hania i Zuzia z wielkim zaangażowaniem wykonywali tego dnia wszystkie zadania sportowe, które przygotowali organizatorzy. Za dzielne zmagania i udział w zabawach z "Drużyną Kangura" dzieci otrzymały upominki, a przedszkole złoty puchar:) Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a Rodzicom i dzieciom - uczestnikom oraz wiernym kibicom na trybunach za przybycie na miejsce imprezy tego sobotniego poranka. To był fantastycznie spędzony czas!

Data dodania: 2020-02-01 18:54:25
Data edycji: 2020-02-02 10:35:58