POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE

Informacja  o rekrutacji

Do  Przedszkola Publicznego nr 4 Niezapominajka w Goleniowie rok szkolny 2020/2021

Dnia 8 kwietnia 2020 r.-  lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej przedszkola : pp4.goleniow.edu.pl    w zakładce: rekrutacja

oraz lista  zostanie wywieszona   w siedzibie  przedszkola.

Do 16 kwietnia 2020 roku do godziny  15.00należy złożyć potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia.

UWAGA!

Potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola składają rodzice dzieci zakwalifikowanych w postaci wiadomości: e-mail na adres: przedszkole@pp4.goleniow.pl

W treści wiadomości należy  załączyć:

POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA DZIECKA

Do Przedszkola Publicznego  nr 4 Niezapominajka w Goleniowie, które jest dostępne na stronie przedszkola w dokumentach rekrutacyjnych.

17 kwietnia 2020 roku – Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie:  pp4.goleniow.edu.pl    w zakładce : Rekrutacja 2020 oraz w siedzibie Przedszkola Publicznego nr 4 w Goleniowie ul. Kr. Wł. Jagiełły 12.

Data dodania: 2020-04-08 07:41:03
Data edycji: 2020-04-08 07:42:21