KONKURS na imię dla OZOBOTA - Przedszkole Publiczne nr 4 Niezapominajka

KONKURS na imiÄ™ dla OZOBOTA

Od dwóch dni w naszym przedszkolu zamieszkaÅ‚ malutki, przyjazny OZOBOT bit. To malutki robot do nauki kodowania i programowania. ZaprzyjaźniÅ‚ siÄ™ już z grupÄ… PszczóÅ‚ek a niebawem zawita z wizytÄ… też do innych grup. Proponujemy PaÅ„stwu i dzieciom konkurs na najbardziej oryginalne imiÄ™ dla naszego przyjaciela. ZwyciÄ™zca otrzyma pamiÄ…tkowy dyplom i maÅ‚Ä… niespodziankÄ™ . Ozobot bÄ™dzie nosiÅ‚ imiÄ™ wymyÅ›lone przez zwyciÄ™zcÄ™. Konkurs trwa od jutra tj. piÄ…tku 07 czerwca do czwartku 13 czerwca. ZwyciÄ™zca zostanie ogÅ‚oszony  w piÄ…tek 14 czerwca. Å»yczymy udanej zabawy!

Prosimy o wpisanie swoich propozycji na kartce oraz dopisanie imienia, nazwiska oraz grupy, do której uczÄ™szcza dziecko i wrzucenie do skrzyneczki przygotowanej od jutra w holu przedszkola.

POWODZENIA!

Data dodania: 2019-06-06 15:00:02