Festiwal Tańca Disco

16 maja nasze przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny Festiwal Tańca. Jest to coroczna uroczystość, która w tym roku przebiegała pod hasłem tanecznych hitów lat 70-tych. Aż 8 przedszkoli zgłosiło chęć udziału w Festiwalu, w tym trzy spoza Goleniowa. Na parkiecie można było podziwiać profesjonalną parę taneczną, która bawiła widzów tańcami latynoskimi. Następnie oglądaliśmy przedstawicieli z poszczególnych przedszkoli. Dzieci wystąpiły w starannie przemyślanych strojach i tańczyły do utwórów m.in. Abby, Village People, Afric Simone, Grase. Wszystcy bawili się znakomicie. Gromkie brawa zabrzmiały tego ranka wiele razy. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni i mamy nadzieję, że zaproszeni goście jak i tancerze wyszli z festiwalu w doskonałych humorach.